Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Tutaj wstaw opis kategorii Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Krzysztof Cyran »

  Nieświadomość osób, iż w prostych sprawach nawet jedna konsultacja adwokacka może załatwić dany kłopot jest dostatecznie duża i rzadko szczególnie osoby prywatne z takiej pomocy chcą korzystać. Kontrahenci, przeważnie osoby prywatni sądzą iż wizyty w Kancelarii są wyjątkowo drogie a same sprawy prowadzone są przez wiele lat. Adwokat Krzysztof Cyran, dąży by każda sprawa została załatwiona jak najszybciej, jak tylko to jest realne bez podawania problemu do sądu a kwoty jakie przyjmuje za pomoc powinny zadowolić każdego kontrahenta. Zapraszamy na naszą witrynę ckkp. pl gdzie masz możliwość dowiedzieć się więcej.

  Data dodania: 10 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Jaworzno »

  Oferujemy zakres usług prawniczych prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego prawa kanonicznego – kościelne unieważnianie małżeństw, prawa wekslowego, prawa gospodarczego, także handlowego prawa upadłościowego i naprawczego prawa działalności oraz ubezpieczeń społecznych prawa administracyjnego, a również sądowo-administracyjnego prawa karnego oraz prawa wykroczeń prawa upadłościowego. Świadczymy kompleksową poradę prawną zarówno osobom fizycznym jak i właścicielom firm. Naszym kontrahentom oferujemy proste rozwiązania gospodarcze, profesjonalne doradztwo od planowania postępowania do jego zastosowania oraz pełne zaangażowanie.

  Data dodania: 24 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Uznany komornik śląsk - Ernest Osicki »

  Ernest Osicki prowadzi kancelarię komorniczą oraz służy pomocą z aspektu wykonywania orzeczeń sądowych w sprawach o różnym podłożu. Przychodząc do nas macie Państwo pewność udzielenia porady i fachowej obsługi. Dobro i interes naszego klienta stanowią dla nas priorytet naszej pracy. Pomogliśmy już wielu osobom, które ochoczo nas polecają. Już dzisiaj zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią w celu ustalenia spotkania. Dla nas nie ma kłopotu, którego nie da się, dlatego jesteśmy jedną spośród najchętniej odwiedzanych kancelarii.

  Data dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa: