BARTŁOMIEJ PIEROŻEK

CERTYFIKOWANY TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

Posiada certyfikat KBdsN akredytowany przez Ministerstwo Zdrowia, ukończył także Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie (Niebieska Linia), oraz Studium Profilaktyki Uzależnień .Studiował Iberystykę na UW, jednak zrezygnował z bycia tłumaczem na rzecz pasji pracy w relacji z ludźmi.

Ma przeszło 20-letnie doświadczenie zawodowe w pomaganiu osobom uzależnionym i ofiarom przemocy. Pracował w stacjonarnych ośrodkach dla osób uzależnionych w tym SPZOZ Nowy Dworek, OLTU Przyjezierze, Monar Budy Zosine, Poradnia Leczenia Uzależnień Szpital Wolski, Oddział Dzienny Uzależnień PL WAT. Współpracował i współpracuje z wieloma punktami informacyjnymi dla osób uzależnionych w tym: PIK Praga Północ, PIK Żoliborz, PiK Bemowo, PIK Nowy Dwór Maz i wiele innych.

Konsultuje indywidualnie osoby dorosłe i młodzież uzależnioną od alkoholu, narkotyków i uzależnień behawioralnych (np.hazard, ). Prowadzi także grupy terapeutyczne dla uzależnionych i współuzależnionych , oraz grupy wsparcia.

“Właściwie, uzależnienie jest drugo planowe, interesuje mnie przede wszystkim człowiek i jego cierpienie czy problem. Interesuje mnie to w jaki sposób można doznać ulgi, a w konsekwencji zmiany. Mam świadomość, że ta droga –droga do zmiany- nie jest łatwa i nie wiąże się z sama ulgą…i tu chciałbym widzieć rolę terapeuty, który podąży za Tobą, by wesprzeć Ciebie w najtrudniejszych momentach.”

TERAPIĘ PROWADZI W JĘZYKU POLSKIM I HISZPAŃSKIM