JANUSZ GUGAŁKA

CERTYFIKOWANY TERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

Kilka słów o mnie; jestem certyfikowanym instruktorem terapii uzależnień z wieloletnim doświadczeniem. Posiadam certyfikat PARPA , ukończyłem Studium terapii Uzależnień i Współuzależnienia przy Instytucie Psychologi Zdrowia PTP w Warszawie. Uczestniczyłem w szkoleniu Terapii Osób z Uzależnieniami Behawioralnymi w Instytucie Psychologi Zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w SP ZOZ Centrum Odwykowe Poradnia Odwykowa „Jagiellońska”, prowadząc terapię indywidualną dla osób uzależnionych i współuzależnionych. Prowadziłem grupy terapeutyczne dla osób uzależnionych motywacyjne oraz TAZA, a także współprowadziłem warsztaty tematyczne o poczuciu własnej wartości, duchowości, świadomym rodzicielstwie oraz mapie świata.
Odbyłem staż kliniczny w Szpitalu Wojewódzkim na Oddziale Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia w Tarnowie.

Rozpoczęcie procesu zdrowienia powinno być decyzją świadomą. Wymaga wiele pracy, wysiłku i zaangażowania. Sesja terapeutyczna to dla mnie czas zatrzymania się i poświęcenia uwagi drugiemu człowiekowi. Wszyscy popełniamy błędy, podejmujemy mniej lub bardziej przemyślane decyzje. Ze skutkami niektórych z nich nie każdy jest w stanie poradzić sobie sam. Zachęcam aby do terapii podejść z jak najmniejszym lękiem a co za tym idzie z dużą ciekawością. Świat jaki odkryjecie na nowo może być fantastyczny.

W Alma Libre Terapia i Leczenie uzależnień w Warszawie Janusz prowadzi terapeutyczną grupę motywacyjną dla uzależnionych.